Keit Pentus hoiatab libakõnede eest

Uudis
|
11.02.2007

Viimastel päevadel on tundmatud kratid hakanud tegema libatelefonikõnesid, kus helistaja väidab end olevat Keit Pentus ja kutsub tasuta õhtusöögile mõnda Tallinna kesklinna restorani.

„Tänan neid, kes on sellistest libakõnedest teada andnud. Kutsun üles kõiki olema taoliste kõnede puhul tähelepanelik ja telefoninumbrit, millelt helistatakse, kirja panema. Kui kõne tuleb salastatud või numbrinäiduta telefonilt, võite olla kindel, et tegu on libakõnega,” ütles Keit Pentus.

„Tasuta õhtusööki kõigile oma valijatele ma küll lubada ei riski, aga olen kinnitanud, et nende jaoks, kes 4. märtsil minu poolt hääletavad, saab minust nende personaalne Riigikoguliige. Nemad saavad minu mobiiltelefoninumbri ja eksklusiivõiguse igal ajal oma küsimuste, murede ja ettepanekutega helistada,” lisas Keit Pentus.

Libakõnedest võib teada anda Reformierakonna kontori telefonile 680 8080.

Keit Pentus (kandidaadinumbriga 344) on Reformierakonna esinumber Kesklinnas, Lasnamäel ja Pirital. 2005. aasta kohalikel valimistel sai Keit Pentus Kesklinnas 1692 häält, vaid 118 häält vähem kui Mart Laar. Samas edestas ta suurelt nii tollast linnapead Tõnis Paltsi kui Keskerakonna esinumbrit Toomas Vitsutit.

Lisainformatsioon:
http://www.reform.ee/pentus


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt