Michal: "Gigantide heitlus" on näiline võistlus teisele ja kolmandale kohale

Uudis
|
10.02.2007

Reformierakonna peasekretär Kristen Michali sõnul on IRLi ja Keskerakonna osalemine makstud teledebatis täiesti mõistetav.

“Keskerakond otsib endale nõrgemat vastast ja on selle leidnud, pealegi paistaks Ansipi vastu selgelt välja ka Savisaare alavorm. Oodatust oluliselt madalama toetusega valimistele vastu minev Isamaa ja Respublica ühenderakond on valmis tegema mida ja kellega iganes, et pildile pääseda,” lausus Kristen Michal.

Ta lisas: „Selge on see, et Mart Laarist sel korral peaministrit ei saa. Peaminister tuleb erakonnast, kes võidab valimised – kas Keskerakonnast või Reformierakonnast. See debatt on näiline võistlus pronksi ning hõbeda peale, sest ka siis tundub võitja ette selge olevat. Tegelik valik jääb endiselt samaks – kas järgmise perioodi lähme edasi Andrus Ansipi peaministriks olles või saab peaministriks nende valimiste tulemusena Edgar Savisaar ja Eesti senine majandusmudel lõhutakse.”

”Isiklikult pean sisulisi debatte vajalikuks, kuid naeruväärseks muudab neid isetekitud saateid pidev iseenda suureks nimetamine. Antud juhul pole tegemist mitte „Gigantide heitlusega” vaid „Gigantomaaniaga” ehk maakeeli suurusehullustusega”, lausus Michal.

„Reformierakonnal on populaarne visioon, mis võiks Eestist saada 15 aasta pärast. Iive on pöördumas positiivseks ja inimeste maksukoormus on vähenenud – tänane hea elujärg on Reformierakonna ning tema partnerite senise töö tulemus. Andrus Ansipi juhtimisel kavatseb Reformierakond seda ka jätkata. Sellel nädalal avaldatud küsitluste järgi usaldab peaministrit 69% inimestest, mis on kõigi aegade kõrgeim tulemus. Kavatseme ka tulevikus inimeste usaldust õigustada”.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt