Keit Pentus: HIVi vastu ühinenud ettevõtted väärivad kiitust

Uudis
|
01.12.2010

Riigikogu aseesimehe Keit Pentuse sõnul on Eesti ettevõtete moodustatud liikumine “Koalitsioon HIVi vastu” hea näide, kuidas kodanikualgatuse korras ennetus- ja teavitustöösse panustada ja näidata, et hoolitakse oma töötajate tervisest.

„Eesti on väike riik ja iga inimene on kulla hinnaga. HIVi levikuga võideldes on teadlikkus ja oskus riskidest hoiduda kõige tähtsam. See, et ettevõtted on pannud HIV ennetustöös õla alla ja tulnud appi oma töötajate koolitamisel ja nõustamisel, on kiiduväärt,” selgitas parlamendi aseesimees Keit Pentus, kes osales AIDSi vastu võitlemise päeva eel ka ise HIVi vastase koalitsiooni moodustanud ettevõtete töönõupidamisel.

“Nii töötaja enda, tööandja kui Eesti majanduse jaoks on tähtis, et meie inimesed oskaksid ennast hoida ja püsiksid tervena” lisas Keit Pentus. “Mida rohem ettevõtteid Terve-Eesti sihtasutuse algatatud liikumises kaasa lööb, seda kindlamatel alustel on ka ennetustöö.”

Keit Pentus kutsub ka kõiki inimesi osalema Ülemaailmsel AIDSi vastu võitlemise päeval toimuvatel heategevusüritustel. 1. detsembril kogu maailmas tähistatava AIDSi vastu võitlemise päeva eesmärk on pöörata kõigi tähelepanu HIVi ja AIDSi levikule pidurdamaks viiruse edasist levikut.

Koalitsioonist Ettevõtted HIV Vastu lähemalt http://terve-eesti.ee/

 

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt