Keit Pentus: Eesti saab endale hea presidendi

Uudis
|
21.05.2011

Täna kogunenud Isamaa ja Res Publica Liidu (IRL) volikogu otsust kommenteerides ütles Reformierakonna aseesimees Keit Pentus, et IRL käitus riigimehelikult ja ta usub, et Eesti saab endale hea presidendi.

„Reformierakond kinnitas oma toetust Toomas Hendrik Ilvesele teise ametiaja jätkamise osas juba möödunud aasta alguses ning meil on hea meel IRL-i riigimeheliku otsuse üle toetada ühist kandidaati,” ütles Pentus.

Pentus lisas, et Toomas Hendrik Ilves on parim riigipea, keda Eesti riigis on võimalik praegu leida ja ta kannab Eesti jaoks olulisi väärtuseid.

„President Ilves on olnud rahvusvaheliselt Eestile heaks eestkõnelejaks. Ta seisab nii kodus kui väljaspool Eestit demokraatia, kodanikuühiskonna ja üksikisiku vabaduste eest. Need väärtused on alati Reformierakonna jaoks tähtsad olnud ja seda ootame Ilveselt ka teise ametiaja jätkudes,” ütles Pentus.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt