Kalle Palling: Käru Hooldusravi Keskuse külastus

Arvamus
|
|
19.06.2013

14. juuni pärastlõunal külastas AS Käru Hooldusravi Keskust sotsiaalminister Taavi Rõivas. Külaskäigu algatas Riigikogu liige Kalle Palling, et pakkuda ministrile võimalust tutvuda siinse keskusega ning anda ülevaade Käru Hooldusravi Keskuse tegevusest. Samuti huvitasid külalisi väga meie keskuse edasised arenguperspektiivid ja plaanid.

Kohtumisel osalesid lisaks sotsiaal-minister Taavi Rõivasele ministri nõunik Gerly Nurms, Riigikogu liige Kalle Palling, Käru vallavanem Elari Hiis ja keskuse juhataja Anne-Ly Reede.

Tutvustasime külalistele meie maja ja meie poolt pakutavaid teenuseid. Meie maja ja siin pakutavad teenused jätsid külalistele väga hea mulje. Positiivsena toodi välja see, et oleme väga hästi toimima saanud koduõenduse teenuse ja selle teenuse edasisi arenguplaane. Taavi Rõivas huvitus ka keskuse edasistest arengutest ning pakkus omalt poolt võimalusi erinevate teenusteringi täiendamiseks ja laiendamiseks. Minister tõstis esile, et järgmisel Euroopa Liidu eelarve perioodil on võimalik taotleda raha Euroopa Sotsiaalfondidest erinevate teenuste, nagu intervallhoolduse ja päevahoiuteenuse arendamiseks. Ühe teemana käsitleti ka keskuse laiendamise soovi, mille osas minister soovitas otsida ühe võimalusena keskuse laienduse saamiseks finantsilisi võimalusi erinevate projektide kaudu. Omalt poolt lubas sotsiaalminister aidata võimaluse korral nõu ja jõuga, sest pidas väga oluliseks nii olemasolevate teenuste, kui ka uute teenuste arendamist maa-piirkonnas.

Foto: Eva Seera Käru Vallaleht


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt