Kaido Kaaberma kandideerib kohalikel valimistel Reformierakonna nimekirjas

Uudis
|
24.08.2021
Suvel Tokyos olümpiavõitjaks tulnud Eesti epeenaiskonna peatreener Kaido Kaaberma kandideerib sel sügisel toimuvatel kohalike volikogude valimistel Tallinnas Mustamäel Reformierakonna nimekirjas.
“Keskerakondliku Tallinna linnavalitsuse prioriteedid on pikalt olnud valed. Näiteks kulutatakse igal aastal miljoneid eurosid maksumaksja raha linnajuhtide enesereklaamiks ja propagandaks ning küsitava väärtusega ettevõtmisteks. Spordiinimesena leian, et selle asemel tuleb rohkem toetada ja arendada huviharidust ning sporditegevust,” ütleb Kaaberma.

Lisaks väärib Kaaberma sõnul rohkem tähelepanu linnaruumiga seonduv. “Linnaruum peab edendama inimestes sportlikke ja tervislikke eluviise. Tallinnas saab selleks palju ära teha, alustades turvaliste jalgrattateede rajamisest ning lõpetades spordiväljakutega,” sõnab Kaaberma.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt