Jaak Salumets: Keskerakonna eakate hirmutamine pensionitõusu ei peata

Uudis
|
07.10.2010

Riigikogu Reformierakonna fraktsiooni liikmed kinnitasid täna toimuval Tartus visiidil pensionäridega kohtudes, et hoolimata Keskerakonna hirmutamisest jätkub pensionitõus käsikäes majanduse kasvuga.

„Reformierakond ja valitsus töötavad stabiilse majanduskasvu nimel, mis võimaldab tõsta pensione ning pakkuda muid avalikke teenuseid – näiteks lastega peredele, Põhjamaade tasemel haridust või tagada Eesti inimestele turvalisust,” ütles Jaak Salumets kohtumisel eakatega Tartu Linna Pensionäride Organisatsioonis Kodukotus.

Kohtumisel Riigikogu Reformierakonna fraktsiooni liikmete Tarmo Männi ja Jaak Salumetsaga tundsid eakad huvi, et kas Keskerakonna hirmutamine nagu valitsus vähendaks pensione, on seotud lähenevate valimistega.

„Kahjuks ei ole Keskerakond lõpetanud pensionäride ja vähemkindlustate hirmutamist. Keskerakond oleks pidanud juba peale eelmisi valimisi paluma pensionäride käest vabandust asjata hirmutamise ja valeinfo levitamise pärast. Seda väärikust oleks vist palju oodata,” rääkis Salumets Tartu eakatele.

Salumets lisas, et valitsus ei kärpinud pensione ka kõige raskematel hetkedel, meenutades, et viimase viie aasta jooksul, Reformierakonna juhitud valitsuse ajal, on pensionide suurus kahekordistunud.

Täna toimuva Tartu visiidi käigus külastavad Riigikogu Reformierakonna fraktsiooni liikmed mitmeid Tartu koole, samuti tutvutakse OÜ’ga Tarmetec, Tartu Teaduspargi Inkubatsioonikeskusega, Kodumajatehase AS’ga ning Playtech Estonia OÜ’ga. Reformierakonna fraktsiooni visiiti saadab Tartu linnapea Urmas Kruuse.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt