Igor Gräzin esitati europarlamendi kandidaadiks

Uudis
|
05.02.2014

Reformierakonna Jõgevamaa ja Tartumaa piirkonnad esitasid Euroopa Parlamendi valimiste kandidaadiks Riigikogu liikme Igor Gräzini.

“Kui on üks inimene, kes suudab Eestit Euroopa Parlamendis hästi esindada, siis see on Igor Gräzin. Ta on rahvusvahelise kogemusega õigusteadlane ja laia silmaringiga poliitik. Tunnen Igorit palju aastaid ning hindan kõrgelt tema tööd Riigikogu liikmena,” ütles Tartu maavanem Reno Laidre.

“Kõigepealt, nagu ütles Joosep Toots – teooria. Olen 15 aastat õpetanud Euroopa Liidu õigust USAs ja Eestis. Edasi – praktika: olen oma pika parlamentaarse töö käigus omandanud teadmisi ja kogemusi, millest Eestile europarlamendis kindlasti kasu oleks. Minu tänased prioriteedid – konkurents ja energeetika – on nende hulgas, mis määravad Euroopa Liidu saatuse ja ka eestlase elujärje,” põhjendas Igor Gräzin enda kandideerimist.

Lisaks Igor Gräzinile on tänaseks Reformierakonna europarlamendi valimiste kandidaadiks esitatud veel Riigikogu I aseesimees Laine Randjärv.

Reformierakonna kandidaatide nimekiri ja valimisprogramm Euroopa Parlamendi valimisteks kinnitatakse 2. märtsil erakonna Üldkogul Tallinnas Swissotel konverentsikeskuses.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt