Hiiumaa reformierakondlaste juhiks valiti Riigikogu liige Ene Kaups

Uudis
|
01.02.2009

Reedel, 30. jaanuaril toimunud Reformierakonna Hiiumaa maakondliku organisatsiooni (MKO) üldkoosolekul astus senine MKO juht Andres Onemar tagasi seoses asumisega vastloodud Keskkonnaameti peadirektori ametikohale. Uueks Hiiumaa MKO juhiks valiti üksmeelselt praegune Riigikogu liige ja endine Kärdla linnapea Ene Kaups.

Hiiumaa reformierakondlased tänasid Onemari kuue aasta jooksul tehtud tubli töö eest. „ Ma olen teinud oma valiku – teenida Eesti riiki, samas maailmavaadet ei röövi minult keegi ja ma jään endiselt Reformierakonna lihtliikmeks. Mul on kahju, et ei saanud kõiki plaanitud töid ja tegemisi lõpuni viia, kuid usun, et Ene Kaups on Hiiumaa reformierakondlastele vääriline juht,” ütles Onemar.

Kaupsi sõnul on Onemar loonud Reformierakonnale Hiiumaal tugeva aluse. „Minu selle aasta suurimaks eesmärgiks on viia Hiiumaa refomierakondlased oktoobris toimuvatel kohalikel valimistel võidule. Tänu Andrese heale tööle on meil selleks igati head eeldused,” lausus Kaups.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt