Harjumaa reformierakondlaste aseesimeheks valiti Andre Sepp

Uudis
|
07.03.2013

Reformierakonna Harjumaa maakondliku organisatsiooni juhatuse aseesimeheks valiti teisipäeva õhtul Riigikogu liige Ande Sepp, kes on parlamenti valitud Harju- ja Raplamaalt

Andre Sepa sõnul on Reformierakonna Harjumaa organisatsioon väiksemaid piirkondi ühendav pidevas arengus olev organisatsioon, mis on motiveeritud edendama vastutustundlikku juhtimist kõigil haldustasemeil. Reformierakonna eesmärk on kohalikel valimistel nimekirjaga välja minna kõigis kohalikes omavalisustes.

„Harjumaa on kogu riigile väärtust loov ja head elukeskonda pakkuv pealinna regioon, mistõttu soovin olla Riigikogu poolseks toeks Harjumaa omavalitusjuhtidele,“ selgitas Sepp.

 

„Sepp olnud varasemalt Raasiku vallavanem ning Harjumaa Omavalitsuste Liidu esimees, omades head ülevaadet Harjumaa piirkondlikest eripärasustest ning kohalikest omavalitsustest. Oma varasema kogemuse tõttu kohalikul tasandil on Sepp suureks abiks piirkonnajuhtidele,” lausus Harjumaa arendusjuht Jonatan Karjus

 

Reformierakonna Harjumaa maakondlik organisatsioon moodustati 14. juunil 1997. aastal. Harjumaa maakondliku juhatuse esimees valitakse kaheks aastaks, jaanuari lõpus sai selleks Riigikogu liige Kaja Kallas. Maakondliku organisatsiooni juhatusse kuuluvad Harju- ja Raplamaalt valitud Riigikogu liikmed ja Harjumaa piirkondlike organisatsioonide esindajad. Reformierakonnal on Harjumaal kokku 1283 liiget.

 

Harjumaal on kaheksa reformierakondlasest omavalitsusjuhti: linnapeadest Enno Fels Keilas; vallavanematest Andrus Umboja Jõelähtmel, Vello Jõgisoo Kosel, Aare Ets Raasikul ja Mart Võrklaev Raes; volikogu esimeestest Andra Perv Kiilis, Andres Paomees Kuusalus ja Kaido Kirsip Raasikul. Lisaks on reformierakondlasest maavanem Ülle Rajasalu ja Harjumaa Omavalitsuste Liidu esimees Vello Jõgisoo.

 

Lisainfo:

Andre Sepp

Reformierakonna Harjumaa maakondliku organisatsiooni juhatuse aseesimees

5160150

andre [dot] seppatriigikogu [dot] ee


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt