Haabersti halduskogu taotleb terviseradade ja Loomaaia uue värava ehitamist

Uudis
|
13.12.2007

Haabersti Linnaosa Halduskogu esitas linnaeelarvele muudatusettepanekud, mille kohaselt rajataks järgmisel aastal terviserada ümber Harku Järve ning lõpetatakse Rocca al Mare rannapromenaadi ehitus.

Linnaosa halduskogu esimehe asetäitja Kaupo Reede sõnul on Haabersti linnaosa jäetud linnavalitsuse poolt vaeslapse rolli ning Haabersti linnaossa pole kavandatud pole pea ühtegi investeeringut: „Otsustasime halduskogu liikmetega sellele ebaõiglusele vastu astuda ning taotleme eelarvest nii terviseradade ehitust kui näiteks loomaaia Õismäe-poolse värava väljaehitamist.” Reede sõnul soovitakse eelarvesse tagasi tuua ka sealt imelikel asjaoludel kustutatud Lumeleopardi ekspositsiooni ehitamine.

Halduskogu liige Taavi Rõivas lisas, et halduskogu soovib taastada ka iga-aastased investeeringud koolide ja lasteaedade renoveerimiseks, mis on linnavalitsuse kavandatud 2008. a. eelarves pretsendenditult väikeses mahus. Rõivase sõnul kavatsebosa Haaberstist valitud saadikuid esitada linnapeale arupärimise, miks on linn loobunud investeeringutest Haabersti koolidesse ja lasteaedadesse.

Rõivase sõnul on Haabersti linnaosa suurimaks probleemiks jätkuvalt linnavalitsuse tahtmatus ehitada välja Haabersti ringi mitmetasandilist ristmikku: „Oleme arvestanud, et enne linnavõimu vahetust ummikutele leevendust ei tule.”
 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt