Ettevõtja Andrei Korobeinik on Reformierakonna 9000. liige

Uudis
|
07.11.2010

Reformierakonnaga liitus ettevõtja Andrei Korobeinik, kes on ühtlasi erakonna 9000. liige.

„Pooldan liberaalset turumajandust ja olen kindel, et just Reformierakonna majanduspoliitika viib Eesti järgmise majanduskasvuni kõige efektiivsemalt,” põhjendas Korobeinik oma otsust.

Andrei Korobeinik tunneb IT-maailma eripärasid väga hästi ja loodab anda oma panuse Reformierakonna IT-programmi koostamisse ja elluviimisse. „Eesti saavutused IKT sektoris on muljetavaldavad, kuid see valdkond muutub kogu aeg ja oma edulugu tuleb igapäevaselt edasi kirjutada. Minu kompetents on innovaatika ning IT-valdkond ja usun, et saan kaasa aidata e-riigi teenuste arendusele, mis viimastel aastatel on veidi pidurdunud. Aga ka teaduspõhisele ettevõtlusele üldisemalt, sest sellest saab järgmise majanduskasvu vedur,” selgitas Korobeinik.

Andrei Korobeinik sündis 1980. aastal Pärnus ja astus peale Pärnu Vene Gümnaasiumi lõpetamist Tartu Ülikooli matemaatika teaduskonda. Oma esimese internetiprojekti käivitas Korobeinik juba eelmisel sajandil, aga tema kõige tuntum ettevõtmine on sotsiaalse võrgustiku Rate.ee loomine. Aastatel 2002-2006 juhtis ta tänaseks üleeuroopaliseks internetikommunikatsiooni-keskkonnaks kasvanud IT-firmat ise. 2008. aastal sai Andrei Rahvusvahelise Loomemajanduse Ettevõtja tiitli ja viimased neli aastat on ta osalenud ettevõtluskonkursi „Ajujaht” žüriis.

Sel aastal on Reformierakonnaga laienemiskampaania käigus liitunud paljud tunnustatud Eesti inimesed, teiste hulgas Tallinna Inglise Kolledži direktor Toomas Kruusimägi, Lääne-Viru maavanem Einar Vallbaum, Elva lastekodu direktor Kai Räisa, motokrossisõitja Juss Laansoo, tantsutreener Martin Parmas; Jõhvi, Puhja, Viiratsi ja Juuru vallavanemad ning Euroopa Inimõiguste Kohtu endine kohtunik, õigusteadlane Rait Maruste.

Eesti erakondadest ainsana on Reformierakonnaga võimalik liituda nii otse erakonna kodulehel kui Facebookis liitumisavaldust digiallkirjaga kinnitades www.facebook.com/reformierakond.

Reformierakonda kuulub 9000 liiget ja Reformierakonna Noortekogusse üle 5000 liikme, olles sellega Baltimaade suurim noorteorganisatsioon. Reformierakonna juures tegutsevad ettevõtlike naiste klubi NaiRe ja vanuses 55+ tegusate inimeste klubi.

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt