Erakonna üldkogu

Uudis
|
12.04.2004

Ootan Sind pühapäeval, 25. aprillil kell 12.00 Tallinnasse Rahvusooper Estonia kontserdisaali osalema Eesti Reformierakonna 2004. aasta Üldkogul.

Üldkogul kinnitame erakonna Euroopa Parlamendi valimisplatvormi ja kandidaatide nimekirja 13. juunil toimuvateks valimisteks. Seega on Sinu osalemine Üldkogul väga oluline, et kõik meie ettevalmistused juunikuus toimuvateks Euroopa Parlamendi valimisteks toimuksid ladusalt.

Seoses minu ametisse asumisega Euroopa Komisjoni volinikuna alates 1. maist jääb edaspidi erakonna juhtimisel senisest rohkem tööd teha aseesimeestel. Üldkogul tahan koos Sinuga arutada ja otsustada kuidas jätkub erakonna juhtimine tulevikus.

Üldkogul esinevad teiste hulgas sõnavõttudega erakonna aseesimehed ja ministrid, möödunud aasta erakonna tegevustest teeb ülevaate peasekretär Kristen Michal. Kinnitame ka erakonna 2003. aasta majandusaruande.

Üldkogu infopunktides on Sul võimalik end registreerida augustis toimuvatele erakonna suvepäevadele ja lähemalt tutvust teha Reformierakonna Noortekogu ning Naiste Reformiklubi saavutustega.

Käesolevale kirjale on lisatud informatsioon aprillikuus toimuvate sisevalimiste täpsest toimumise ajast ja kohast ning hääletamise korrast. Sisevalimistel selgitatakse kandidaadid, kes pääsevad Reformierakonna nimekirjas kandideerima Euroopa Parlamendi valimistel.

Kui Sul tekib küsimusi, siis täpsema informatsiooni saamiseks võta ühendust oma piirkonna juhiga või erakonna peakontoriga telefonil 6 80 80 80 või e-posti aadressil infoatreform [dot] ee.

Üldkogu lõpetame traditsiooniliselt üheskoos klaasikese vahuveiniga orienteeruvalt kell 16.00.

Kohtumiseni Üldkogul!

Siim Kallas
Eesti Reformierakonna
esimees


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt