Eenmaa ja Leemets: Reformierakond teeb oma pensionilubadused teoks

Kategoriseerimata
|
18.09.2018

Reformierakonna Tallinna Seeniorite klubi kiitis heaks Reformierakonna valimislubadused eakatele, mida erakonna esimees Kaja Kallas täna erakonna Tallinna piirkonna programmiarutelul tutvustas.

“Eakad inimesed saavad hästi aru sellest, et see, kui hästi neil läheb, on seotud sellega, kui hästi läheb riigil. Jüri Ratase valitsus läks esimesena pensionäride sissetulekute kallale, kehtestades töötavatele pensionäridele kõrgemad maksud ja nüüd proovivad seda summutada 100 euro lubamisega. Sellist valitsust pensioniealised ei vaja,” ütles ütles Reformierakonna Seeniorite klubi Tallinna piirkonna esimees Ants Leemets.

Reformierakond lubab oma programmis, et pension kasvab endiselt praeguse indekseerimissüsteemi abil ja on seadnud eesmärgiks, et nelja aastaga oleks keskmise pensioni tõus 200 eurot. Lisaks lubab Reformierakond tõsta üksi elava pensionäri toetust, andes neile juurde 13. pensioni ning lõpetada töötavate pensionäride kõrgema maksustamise.

Reformierakonna Tallinna Seeniorite klubi leiab, et kõik Eesti inimesed peavad saama osa meie majandusedust. “Oleme seisnud eakate huvide eest ja seisame ka edaspidi, et saaksime pärast nelja aastat öelda: jah, keskmine pension tõusis tõesti majanduskasvu abil 200 eurot nagu lubasime,” ütles Reformierakonna Tallinna piirkonna juhatuse liige Ivi Eenmaa.

Lähemalt saab Reformierakonna pensionite plaanist lugeda siit.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt