Ansip: valimiseelset raha laialiloopimist ei tule

Uudis
|
29.04.2006

Reformierakonna esimees peaminister Andrus Ansip ütles täna Viljandis Reformierakonna üldkogul peetud kõnes, et Reformierakond seisab praeguses valitsuskoalitsioonis karmi eelarvepoliitika jätkamise eest.

“Valimisaastaga kaasneb ikka paljude poliitikute kiusatus jõuluvana kombel igale eestimaalastele oma näoga pontsakas pühadeküpsis kinkida. Ikka maksumaksja raha eest ja eelarveliste vahenditega. Küllap pole seegi kord erand, seda enam, et praeguse majanduskasvu juures on eelarve maht järjest suurem,” lausus Ansip.

Reformierakonna esimees kinnitas üldkogu kõnepuldist, et erakond seisab valitsuskoalitsioonis karmi ja konservatiivse eelarvepoliitika jätkamise eest. “Raha laialiloopimist ei tule. Me ei loobu oma põhimõttest hoida eelarve tasakaalus ja riigi rahaga mitte priisata.”

Ansip märkis, et headel aegadel tuleb valmistuda kehvemateks aegadeks ja suurendada muuhulgas näiteks pensionireservi. Samuti tahab Reformierakond suunata senisest rohkem raha sisejulgeoleku parandamiseks ja suurendada Eesti kaitsele mõeldud kulutusi.

Reformierakonna pressiteenistus

Triinu Rajasalu

50 46 090
 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt