Ansip: Mul on hea meel, et jõudsime kokkuleppele

Uudis
|
01.02.2007

Peaministri eestvedamisel neljapäeva pärastlõunal Stenbocki majas toimunud nõupidamisel leppisid Reformierakonna, Isamaa ja Res Publica Liidu esindajad kokku, et Keelatud rajatise seaduse eelnõu arutamisega minnakse Riigikogus edasi eesmärgiga see veel praeguse Riigikogu koosseisu ajal vastu võtta. Fraktsioonide esindajad kooskõlastavad järgmisel nädalal eelnõusse tehtavad parandusettepanekud.

“Kui Isamaa ja Res Publica Liidu ettepanek on lisaks Sõjahaudade Kaitse seadusele kirjutada pronkssõduri teisaldamist puudutav säte sisse ka Keelatud rajatise seaduse eelnõusse ning lisada sinna konkreetne viide ka võimalikule Peeter I kujule, siis minugi poolest. Võime selle jaoks ka kolmanda ja neljanda seaduse vastu võtta,” ütles Reformierakonna esimees Andrus Ansip.

Ta lisas: “Sõjahaudade kaitse seaduse alusel ettevalmistustööd juba käivad. Lähipäevadel kinnitab kaitseminister Jürgen Ligi sõjahaudade komisjoni koosseisu, kes hakkab juba konkreetse ja detailse ettevalmistusega tegelema.”

 
 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt