Ansip: ma olen uhke Eesti üle ja ma pole ainus

Uudis
|
08.09.2013

„Ma olen uhke Eesti üle. Ma olen uhke Reformierakonna üle. Ma olen uhke Eesti tööinimese loodud viljade üle. Ma olen uhke Eesti üle ja ma pole ainus,“ rääkis Reformierakonna esimees, peaminister Andrus Ansip laupäeval õhtul Nokia kontserdimajja erakonna kohalike valimiste kampaania „Uhke Eesti üle“ avaüritusele „Läbi tule ja vee“ üle Eesti kogunenud 1500-le kandidaadile.

„Eesti on vaba. Internetivabaduselt oleme me maailmas esikohal, ajakirjandus on vaba, majandus on vaba. Meie riik on hästi kaitstud. Kui me tahate, et meie riik oleks vaba ja kaitstud, siis pingutagem valimistel,“ ütles Ansip.

„Eesti mehed elavad kauem, Eesti meeste keskmine eeldatava eluea kasv on viimase üheksa aasta jooksul olnud Euroopa Liidu kõige kiirem. Ka naised elavad kauem. Kui me tahame, et eestlaste eluiga sama kiirelt ka tulevikus kasvaks, siis pingutagem valimistel,“ lausus Ansip. 

„Eesti rahvas on haritud rahvas. Meie lapsed saavad väga head kooliharidust. Eesti majandus on väga kiiresti kasvanud. Ma olen uhke selle üle. Ma olen uhke selle üle, et meie riigi rahandus on endiselt väga heas korras. Eesti riigi võlg on Euroopa Liidu kõige pisem,“ sõnas Ansip.

„Eestis on tööpuudus viimase kahe ja poole aasta jooksul vähenenud kõige kiiremini Euroopas. Ka noorte töötus on kiiresti vähenenud.  Ja ma olen uhke selle üle. Keskmine vanaduspension, keskmised palgad on Eestis väga kiiresti kasvanud. Meist sõltub, kas see kasv jätkub ka tulevikus,“ kõneles Reformierakonna esimees 1500-le erakonnakaaslasele.

Reformierakonna kohalike valimiste kampaania avaüritusel esmaesitleti erakonna  telereklaame, mis jõuvad telekanalitesse algaval nädalal. Seni eetris olnud „Uhke Eesti üle!“ telereklaamile lisandub veel kolm, mis kannavad temaatilisi pealkirju: „Uhke ilusate Eesti linnade üle!“, „Uhke Eesti üle, Tallinn!“ ja „Uhke Tartu üle!“.  Reformierakonna  kampaania telereklaame vaata siit: http://www.reform.ee/telereklaamid.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt