Randpere: istutan Lasnamäele 117 799 kuuske

Uudis
|
|
07.09.2013

Reformierakonna linnapeakandidaat Valdo Randpere lubab linnapeaks saades istutada Lasnamäele viie aasta jooksul 117 799 kuuske, et muuta Lasnamäe miljööd hubasemaks ja silma rõõmustavamaks nii väikeste kui suurte jaoks, kes seal igapäevaselt elavad ja töötavad.

“Võtku lasnamäelased seda lubadust kui minu südamlikku sünnipäevakinki homme tähistatava Lasnamäe linnaosa 20. sünnipäeva puhul,” ütles Randpere.

“Selleks, et Lasnamäe 25. sünnipäevaks oleks pealinna suurim linnaosa rõõmsalt roheline ka hallidel ja külmadel aastaaegadel, et kaunil jõulu- ja nääriajal oleks igast aknast paistmas kena kuusepuu, istutan iga Lasnamäe elaniku kohta järgmise viie aasta jooksul ühe kuuse,” kirjeldas Randpere oma plaani.

“Tegelikult olen Lasnamäele puude istutamisega juba algust teinud. Kui ma olin kusagil 15-aastane, käisime kooliga praegusele Lasnamäele just kuuski istutamas. Istutasime mitu tuhat pisikest puukest. Mõni on kindlasti siiani alles,” meenutas linnapeakandidaat Valdo Randpere toredat seika lapsepõlvest.

“Lasnamäe võiks olla aastaringselt igihaljas. Ja naljaga pooleks – kui Lasnamäele tulevad kuused ja käbid, küll siis võtavad varsti seal võimust ka käbikuningad,” lisas Randpere.

Valdo Randpere palub endaga ühendust võtta igal Lasnamäe korteriühistu esimehel, kelle kodu juures on kena vaba plats, kuhu sobiks istutada kaunid kuused.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt