Ansip kritiseeris konkurente selge visiooni puudumise pärast

Uudis
|
13.01.2007

Peaminister ja Reformierakonna esimees Andrus Ansip kritiseeris konkurente selge visiooni puudumise eest.

Ansipi sõnul on Reformierakonnal ainsana terviklik visioon sellest, milliseks Eesti peab arenema, milliseks meie inimeste elu muutuma.

„Me tahame, et iga Eesti inimese elu muutuks paremaks, jõukamaks. Me tahame, et eesti keel oleks kaitstud, et meie kultuuril oleks paremad võimalused arenemiseks. Et meie inimesed elaksid kauem, tervislikumalt ja stressivabamalt,” ütles Ansip oma kongressikõnes.

„Mulle meeldiks täna teiega siin diskuteerida ka teiste erakondade pikaajaliste visioonide üle, aga ma ei saa seda teha. Sest neid lihtsalt pole,” kritiseeris Ansip.

„Mul on kahju, et paljudest Eesti poliitikutest on saanud – Fareed Zakaria sõnu kasutades – omamoodi seismograafid, mis vaid reageerivad avalikus arvamuses toimuvatele võngetele ja kelle suutlikkus ise pikaajalisi arengumudeleid välja pakkuda on kahanenud minimaalseks,” lausus Ansip.

Vastuseks küsimusele, kellega moodustab Reformierakond valitsuse, teatas Ansip:

„Minu jaoks on oluline, et liiguksime edasi meie seatud eesmärgini. Et meie rahvas muutuks jõukamaks, tervemaks ja õnnelikumaks. Ja mul on ükskõik, kes on need, kes aitavad selle saavutamisele kaasa, kui nad jagavad meie arusaama sellest, et Eesti peab jätkama reformierakondlikku majanduspoliitikat.”

Andrus Ansipi kõne


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt