Andrei Korobeinik kandideerib Reformierakonna nimekirjas Pärnumaal

Uudis
|
24.11.2010

IT-ettevõtja Andrei Korobeinik kandideerib 6. märtsil 2011 toimuvatel Riigikogu valimistel Reformierakonna nimekirjas Pärnumaal.

Riigikogu valimistel kandideerimise põhjuseks on Korobeiniku sõnul soov anda oma panus riigi ja kodulinna Pärnu arengusse ning rakendada oma erialaseid kogemusi ühiskonna heaks.

“Mida rohkem on riigi ehitamise protsessis erinevate erialade kompetentsi, seda mitmekülgsem ja põhjalikum on riigi areng. Kaasaegne riik peab olema asjatundlik ja efektiivne, inimeste elujärg sõltub sellest otseselt,” märkis Korobeinik, kelle arvates saab Riigikogus palju ära teha e-riigi arenduse elavdamiseks, samuti välisinvesteeringute kaasamiseks info-kommunikatsioonitehnoloogia valdkonda.

Andrei Korobeinikule on südamelähedased ka tema kodulinna mured. “Pärnu on suurepärane kuurortlinn, kuid talvel sureb ta välja. Majandusprobleemid on seal seetõttu ehk isegi teravamad kui mujal. Pärnu lennujaama, muuseumi ja staadioni küsimused näitavad, et Eesti areng on täna Tallinna-keskne ja regionaalhuvide paremaks kaitsmiseks peavad Pärnu poliitikud omavahel koostööd tegema, eriti riigi tasemel,” ütles Korobeinik, lisades, et seni pole see kahjuks hästi õnnestunud.

„Olen kindel, et koostööd tehes saab Pärnusse tuua märkimisväärselt rohkem investeeringuid ja tekitada uusi töökohti,” lausus Korobeinik.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt