Põhja-Tallinn on suurepärane paik elamiseks. Seda usub suur hulk noori peresid, kes soovivad just siin kodu rajada ja lapsi kasvatada. Et meil oleks kodukohas hea elada, peavad käe-jala juures olema bussi- või trammipeatus, lasteaed, kool, perearst ning sportimise ja vaba aja veetmise võimalused. Ka teenusmaja vanavanematele, kes lastelastest kaugele kolida ei soovi. Ja kui ka siis teenuseid napiks jääb, on tarvilik kõigi vajadusi arvestav ühistransport, mis meid kogu ülejäänud linnaruumiga seob.

Meie ja meie lapsed väärivad ainult parimat. Me ei tea ühtegi inimest, kes nii ei arvaks, kui jutt on linna või riigi korraldatud teenustest. Parim – see on taskukohasus, ligipääsetavus ja kvaliteet. Kõiges selles tuleb praegu olla kriitiline. Paremini hoitud Põhja-Tallinn pakub Reformierakonna toel keskkonda, mida saame pidada koduks, ja seda ka väljaspool oma korteri- või majaust. Meie lapsed peavad saama ühendatud Tallinnas tasuta ja eestikeelse hariduse nii lasteaias kui ka koolis!

Liitu meiega ja teeme koos Põhja-Tallinna paremaks!

Meie meeskonnaga on oodatud ühinema nii need, kes tahavad aktiivselt kodukoha edendamisse panustada, kui ka need, kes eelistavad lihtsalt toeks olla. Kui soovid kaasa lüüa, võta ühendust Tallinna arendusjuhi Carmen Illakuga carmen@reform.ee

Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt