Põhjamaade Veneetsia ehk Haapsalu linn on mitmekesise kultuuriprogrammi ning rahuliku, kuid lõõgastava miljööga kuurortlinn, mis on koduks rohkem kui 12 000-le inimesele.

2021 KOV valimiste järgselt oleme Haapsalu volikogus esindatud 2 inimesega. Oleme küll opositsioonis, kuid seda suurem on soov ja tahe ellu kutsuda muutusi koos ägeda tiimiga. Me näeme, et Haapsalu saaks olla ideaalne keskkond idu- ja väikeettevõtetele ning start-up kogukonnale. Seda eriti olukorras, kus 2028. aastaks ootame rongiliikluse taasavamist Haapsalu suunal, mis muudab Haapsalu ja Tallinna vahelise liikluse veelgi kiiremaks ja mugavamaks. See loob hea pinnase suurettevõtete filiaalide Haapsalusse toomiseks. Usume, et Haapsalusse on vaja oma loomelinnakut ning rannaäärset ala on vaja senisest rohkem arendada, et kasutada ära kuurortlinnale omast keskkonda ning läbi selle meelitada veelgi rohkem turiste kevadest sügiseni Haapsalusse ja mine tea, ehk armub mõni ära ja tahabki meile elama tulla päriseks!

Ootame oma tiimi eredate ideede ning suure teotahtega innukaid inimesi, kellega üheskoos leida parimad lahendused Haapsalu arendamiseks. Meie siht on seatud 2025. aasta KOV valimistele, kus on oluline senine status quo linnajuhtimises murda ning uut ja värsket õhku sisse lasta! Ootame sind!

Piirkondlik koordinaator

Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt