Yoko Alender: Reformierakonna eesmärk on, et aastaks 2030 ei hukku Tallinna liikluses ühtegi inimest

Uudis
|
Yoko Alender
|
22.03.2017

Reformierakonna Tallinna valimisprogrammi töörühma juhi Yoko Alenderi sõnul on aeg seada Tallinnas eesmärk muuta linnakeskkond mugavaks ja turvaliseks.

“Tallinna liikluse suur probleem on linnakeskkonna turvalisus. Lapsevanemate üks suurimaid hirme on laste jala kooli lubamine, sama keeruline on eakate toimetulek linnas liikumisel. Meie eesmärk on muuta Tallinna linnaruum selliseks, et nii 8 kui 80 aastane saab siin turvaliselt ja mugavalt liigutud. See on kasulik nii inimeste heaolule kui linna konkurentsivõimele,” räägib Alender.

“Pikema ajaline eesmärk on ideaalis see, et aastaks 2030 ei hukku Tallinnas ühtegi inimest,” lisab ta.

Saamaks kindlust, et ollakse oma eesmärkide ja ideedega õigel teel on Reformierakonna Tallinna piirkond Tallinna visiooni koostades kohtunud valdkonna erinevate spetsialistidega. “Eriti populaarne oli Harvardi professori Andres Sevtsukiga kohtumine, kus arutati hea linnakeskkonna, kvaliteetse ühistranspordi ja linna ettevõtluskeskkonna seoseid,” toob Alender näite. Veel on kohtutud liikuvusspetsialisti Mari Jüssiga, kellega arutati Tallinna liikuvuse probleeme ja võimalusi ning ühistranspordi teemal professor Dago Antoviga.

“Oleme saanud kinnitust oma ideedele. Hea on tõdeda, et spetsialistid on Reformierakonna lähenemist toetanud, oleme õigel teel,” sõnab Alender.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt