USA, ROOTSI ja EESTI NAISJUHTIDE JA –ETTEVÕTJATE RAHVUSVAHELINE KONVERENTS “NAISED - OTSUSTAJAD JA MÕJUTAJAD”

Uudis
|
08.05.2003

12. mail toimub Olümpia hotelli konverentsikeskuses USA, Rootsi ja Eesti naisjuhtide ja -ettevõtjate rahvusvaheline konverents NAISED – OTSUSTAJAD JA MÕJUTAJAD

Konverentsi korraldaja on BPW Estonia Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsioon – EENA
www.bpw-estonia.ee/konverents
· 11. – 13. mail külastab Eestit esmakordselt 50-liikmeline USA ja Rootsi naisettevõtjate ja -juhtide kõrgetasemeline delegatsioon. Hea tahte missiooni eestvedajaks on naiste ülemaailmset koostööd edendav Washingtoni Ülikooli (Seattle) juures paiknev Keskus Naised ja Demokraatia (Centre for Women & Democracy). Keskuse initsiatiivi toetab jõuliselt Hillary Clinton. Balti missiooni raames külastatakse Rootsit, Eestit, Lätit ja Leedut. Delegatsiooni kuulub senaator Jeanne Kohl – Welles, äriühingute, fondide ja mittetulundusühingute juhid, teadlased, meedikud, advokaadid, USA naisjuhid ja -ettevõtjad, firmade, fondide ning naisorganisatsioonide juhid.
· “Naised ja demokraatia – Balti missiooni” delegatsiooni võtab Eestis vastu BPW Estonia (EENA), Lätis EENA sõsarorganisatsioon BPW Latvia, lisaks toimuvad kohtumised Läti parlamendi ja presidendiga. Leedus võtab delegatsiooni vastu BPW Lithuania.
· Pühapäeval, 11. mail võõrustab Maret Maripuu “Naised ja demokraatia – Balti missiooni” delegatsiooni linnavolikogu majas.
· Eestis toimuva konverentsi arutelude käigus rajatakse alus uutele USA-Eesti mentorprojektidele, kus Eesti naistel on tulevikus võimalik osaleda. Konverents pakub võimalust kuulata põnevaid ettekandeid nii Eesti kui USA esinejatelt. Konverentsil esinevad Eesti Vabariigi Riigikogu esimees proua Ene Ergma, proua Ingrid Rüütel ja Tallinna Linnavolikogu esimees Maret Maripuu.
Konverentsil osalemistasu on 500 krooni, mis sisaldab materjalid, kohvipausid, lõunasöögi ja õhtuse vastuvõtu.
Täpsem info ja konverentsile registreerimine BPW Estonia koduleheküljel:
www.bpw-estonia.ee/konverents
Lisainfo: Sirje Küttis – BPW Estonia president, tel. 050 31 500, e-post: gersiatonline [dot] ee
Projektijuht Riina Kütt tel. 051 11 805, e-post: riinakatsm [dot] ee
Projektijuht Pille Ruul tel. 052 45 146, e-post:Pille [dot] Ruulatneti [dot] ee
Projekti nõunik Malle Lind tel. 050 191 50, e-post: Malle [dot] Lindatbigbird [dot] ee


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt