Urmas Klaas tutvustab Saksamaal Eesti ettevõtluskeskkonda

Uudis
|
01.02.2011

Riigikogu majanduskomisjoni esimees Urmas Klaas tutvustab Saksamaal Hannoveris ja Düsseldorfis Eesti
ettevõtluskeskkonda ning majandus- ja rahanduspoliitikat.

Täna esineb Riigikogu majanduskomisjoni esimees Urmas Klaas ettekandega Hannoveris Eesti Vabariigi suursaatkonna, Alam-Saksi liidumaa Euroopa Informatsioonikeskuse ja Hannoveri Tööstus- ja Kaubanduskoja poolt korraldaval euroteemalisel konverentsil, mille keskmes on Eesti majandus- ning rahanduspoliitika.

Urmas Klaasi sõnul on Eesti äratanud Saksamaal tähelepanu riigina, kus riigirahandus on korras, riigivõlg Euroopa üks väiksemaid, majandus kasvab ning riik läks edukalt üle eurole. „Eestis on atraktiivne ettevõtluskeskkond Saksamaa ettevõtjatele ning
nende investeeringud on siia oodatud,” ütles Klaas.

Klaas kohtub ka Alam-Saksimaa asepeaministri ja majandusministri Jürgen Bodega ning Norddeutsehe Landesbank juhatuse esimehe dr Gunter Dunkeliga.

Homme esineb Urmas Klaas Eesti saatkonna ja Nordrhein-Westfalen liidumaa Eesti aukonsuli Horst-Werner Maier-Hunke poolt korraldaval
euroteemalisel konverentsil Düsseldorfis.

 

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt