Urmas Klaas: sotsiaalmaksu ülempiir aitab luua tarku töökohti

Uudis
|
10.10.2010

Neljapäeval Tartus visiidil olnud Riigikogu Reformierakonna fraktsiooni liikmetega kohtunud ettevõtjad jagasid tunnustust valitsusele riigi rahanduse korrashoidmise ja euro saavutamise eest. Samuti toetasid ettevõtjad Reformierakonna väljakäidud sotsiaalmaksu ülempiiri ideed.

„Kodumajatehases ja Playtechis ettevõtjatega kohtudes rääkisime, kui oluline on investoritele soodne ja stabiilne ettevõtluskeskkond,” ütles Riigikogu majanduskomisjoni esimees Urmas Klaas.

„Tartu ettevõtjad olid meiega ühel meelel, et kogu Eesti rahva pingutuse tulemusena ära teenitud euro tulek tõstab tuntavalt Eesti majanduse usaldusväärsust ja aitab seeläbi luua tuhandeid uusi töökohti,” lisas Klaas.
Majanduskomisjoni esimees märkis, et tal on väga hea meel, et Tartu ettevõtjad avaldasid toetust sotsiaalmaksu ülempiiri kehtestamisele.

„Ülempiiri tõmbamine ei ole asi iseeneses, vaid teenib konkreetset eesmärki – toetada tippspetsialistide, peaga lisandväärtust loovate töökohtade loomist,” lausus Klaas. Majanduskomisjoni esimehe sõnul oli see teema eriti tõsiselt päevakorral Eesti IT-valdkonna ühe suurima tööandja OÜ Playtech juhtkonnaga kohtudes.

Neljapäeval toimunud Tartu visiidi käigus külastasid Riigikogu Reformierakonna fraktsiooni liikmed Tartu Linna Pensionäride Organisatsiooni Kodukotus, mitmeid Tartu koole, samuti tutvuti OÜ’ga Tarmetec, Tartu Teaduspargi Inkubatsioonikeskusega, Kodumajatehase AS’ga ning Playtech Estonia OÜ’ga. Reformierakonna fraktsiooni visiiti saatis Tartu linnapea Urmas Kruuse.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt