Urmas Klaas: Eesti turistidele nähtavamaks

Uudis
|
15.11.2007

Riigikogu majanduskomisjoni esimees Urmas Klaas osales täna IV Turismi aastakonverentsil, mille peamisteks teemaks oli kommunikatsioon ja partnerlus.

Konverentsil tegi ettekande reformierakondlasest parlamendisaadik Urmas Klaas teemal „Kuidas riik ja turismiettevõtted peaksid ja teevad koostööd, selle tulemused ja tulevikutendentsid”.

Ettekandes rõhutas Klaas, et turismivaldkond on Eestile väga oluline majandusharu, moodustades 8% meie sisemajanduslikust koguproduktist.

„Turism on oluline ka riigi mainekujunduse seisukohalt, sest turistid kannavad sõnumi Eestist laia maailma. Hea maine on oluline faktor ka investeeringute toomiseks riiki,” ütles Klaas.

Klaasi arvates peaksid turismiettevõtjad , omavalitsused ja riik tegema tõhusat koostööd, et Eesti kui reisisihi tuntust jätkuvalt tõsta. „Oluline on siin ka Eesti erinevate ja väga omapäraste piirkondade tutvustamine,” lisas ta. Positiivsete koostöönäidetena tõi Klaas välja SA Lõuna-Eesti Turismi ja MTÜ Setomaa Turismi tegevuse.

IV Turismi aastakonverents oli suunatud kõikidele turismiettevõtjatele üle Eesti. Konverentsi korraldasid Tallinna konverentsid koostöös MTÜ Maaturismiga.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt