Urmas Klaas andis otse-eetris intervjuu raadiojaamale Ehho Moskvõ

Uudis
|
22.04.2008

Riigikogu majanduskomisjoni esimees Urmas Klaas andis täna pärastlõunal oma Moskva visiidi käigus otse-eetris intervjuu raadiojaamale Ehho Moskvõ. Klaas rääkis Eesti ja Venemaa vaheliste majandussidemete arengust, sealhulgas koostööst transiidi ja transpordi valdkonnas.

„Käeoleva aasta kevadeks on kaubandussuhted normaliseerumas. Venemaa on Eesti jaoks tähtsuselt neljas kaubanduspartner,” iseloomustas Urmas Klaas kahepoolseid kaubandussuhteid.

Täna osales Riigikogu majanduskomisjoni esimees Urmas Klaas rahvusvahelisel transiidi, transpordi ja logistika alasel messil „Trans Russia” ning tutvus Eesti ettevõtete väljapanekutega. Suurematest transpordivaldkonna ettevõtetest on Venemaa ühel suuremal ja tähtsamal messil esindatud Tallinna Sadam, Eesti Raudtee, Sillamäe Sadam ja mitmed teised transpordi- ja logistikaettevõtted.

Eile osales Urmas Klaas Moskvas toimunud rahvusvahelisel investeerimisalasel tippkohtumisel, kus esines avatseremoonial ka kõnega. Ürituse raames olid Klaasil kohtumised ka kolleegidega Vene Riigiduumast.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt