Tugev Elva vald tähendab korras taristut

Uudis
|
Heiki Hansen
|
27.06.2017

Reformierakonna Elva piirkonna kampaaniasõnum sügisestel valimistel on Tugev Elva vald. Reformierakonna Elva piirkonnaorganisatsiooni esimehe Heiki Hanseni eesmärk on arendada vallast korrastatud taristuga elupaik. 

„Tugev Elva vald tähendab teid, tänavaid ja transpordiühendusi, mis tagavad igale vallakodanikule võrdse ligipääsu valla pakutavatele teenustele, huviharidusele ja sportimisvõimalustele. Suurimad investeeringud saavad teoks välisvahendeid kaasates, laste arvelt elamine ja kergekäeline laenuraha järgi sirutamine pole meie stiil,“ selgitas Hansen.

Reformierakonna ridades on kandideerimas kogenud juhid: linnapea, vallavanema ja volikogu esimehe kogemusega inimesed Elvast, Rõngust, Puhjast ja Kongutast. „Suured teod saavad alguse tugevatest juhtidest. Meil on ideid ja motivatsiooni teha Elva vallast omavalitsus, kus inimestel on tööd ja turvaline elada,“ ütles Heiki Hansen.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt