Toimus foorum „Naised otsustama- 2003“

Uudis
|
11.09.2003

Laupäeval, 06. septembril toimus Rahvusraamatukogu suures saalis Euroopa Liidu rahvahääletus-eelne Eesti naiste foorum „Naised otsustama-2003“.

Foorumile olid kokku tulnud kõikide Eesti suuremate poliitiliste ja mittepoliitiliste naisorganisatsioonide esindajad. Kokku võttis foorumi tööst osa ligi 300 naist.
Foorumi lõppdokumendina võttis üldkogu vastu pöördumise Eesti naiste poole.
LOE!

Foorumi Naised otsustama
osalejate pöördumine Eesti naiste poole.

Loodus on asjad niimoodi seadnud, et vaid naisest võib saada ema. Emale on alati kõige olulisem tema laps: tema pisikese tervis ja esimesed sammud, hakkamasaamine koolis, teismeea murrangulised aastad, eneseotsingud ning läbilöömine täiskasvanuna, tema tulevik.

Käes on aeg, kus praegused ja tulevased emad peavad otsustama, mis meie lastest saab. Meil on valida, kas olla võrdne võrdsete seas või tera kahe suure vahel, kas meil aidatakse hoida ka lastele puhast loodust või jäävad neile vaid raiesmikud, kas Eestist saab turvaline Põhjamaa või jääme alatiseks endise sotsialismimaa staatusesse.

Foorum Naised otsustama kutsub kõiki Eesti naisi 14. septembril rahvahääletusele.
Otsustagem, millist tulevikku me soovime.

Tallinn, Rahvusraamatukogu
06.09.2003


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt