Tartu volikogu Reformierakonna fraktsiooni juhib Krõõt Kiviste

Uudis
|
05.11.2020

Tartu linnavolikogu Reformierakonna fraktsioon valis eile oma juhiks Krõõt Kiviste. Senine fraktsioonijuht Kristo Seli soovib ESTIKO grupi uue juhina rohkem keskenduda ettevõtlusele ja jätkab fraktsiooni liikmena.   

Krõõt Kiviste ütles, et võttis fraktsioonikaaslaste ettepaneku vastu, sest soovib veelgi rohkem panustada Tartu linna asjade edendamisse. „Meil on fraktsioonis väga nutikad ja mitmekülgsed inimesed eri valdkondadest, läbi aktiivse töö volikogus saame koos jõuda veelgi paremate otsusteni, mille mõjust saavad kasu kõik tartlased,” rääkis Kiviste.

“Mulle meeldib Tartu ning ma olen oma kodulinna üle väga uhke – meil on tark ja sõbralik linn. Kui ma saan kaasa aidata, et mu lemmiklinn oleks veelgi turvalisem, inspireerivam ja parem koht elamiseks, siis muidugi ma teen seda,“ lisas Kiviste.  

Krõõt Kiviste on üle 20 aasta juhtinud edukalt Shaté Tantsukooli, mis on Eesti ühte suurim huvikool, ning on oma südameasjaks võtnud noorte ning huvihariduse valdkonna eestvedamise ja arendamise. Ta on Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liidu volikogu liige ning Eesti Tantsuhuvihariduse Liidu ekspertgrupi juht, lisaks Tartu Huvikoolide Seltsingu asutajaliige.

Kristo Seli jätkab tööd Reformierakonna fraktsioonis ja volikogu komisjonides ning keskendub ettevõtlusele, hiljuti sai temast ESTIKO grupi juhatuse esimees. Reformierakonna fraktsioon on 20 liikmega Tartu linnavolikogu suurim fraktsioon.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt