Tartu linnavolikogu moodustas 9 alatist komisjoni

Uudis
|
17.11.2005

Linnavolikogu tänase otsusega alustavad tööd arengu- ja planeerimiskomisjon, hariduskomisjon, kultuurikomisjon, linnamajanduskomisjon, linnavarakomisjon, rahanduskomisjon, revisjonikomisjon, sotsiaalkomisjon ning õigus- ja korrakaitsekomisjon.

Komisjonide arv jäi võrreldes volikogu eelmise koosseisuga samaks, kuid endise kultuuri- ja noorsookomisjoni ülesanded jagunevad nüüdsest hariduskomisjoni ja kultuurikomisjoni vahel. Kultuurikomisjon võtab üle ka linna sümboolika, mälestusmärkide ning nimede temaatika, mille jaoks eraldi komisjoni enam ei loodud.

Täna valiti ka komisjonide esimehed ning kinnitati koosseisud. Komisjoni esimehe tööd jätkavad Reformierakonnast Verni Loodmaa (arengu- ja planeerimiskomisjon), Toomas Kapp (linnamajanduskomisjon), Väino Kull (rahanduskomisjon), Peep Pree (sotsiaalkomisjon) ja Hele Everaus (hariduskomisjon) ning Keskerakonnast Olev Raju (õigus- ja korrakaitsekomisjon). Linnavarakomisjoni tegevust hakkab juhtima Rahvaliidu esindaja Andrias Tammistu, kultuurikomisjoni keskerakondlane Alar Pallon. Traditsiooniliselt opositsioonile kuuluva revisjonikomisjoni esimehe kohal alustab tööd Peeter Laurson.

Opositsioon esitas konkureerivad kandidaadid ka hariduskomisjoni, linnamajanduskomisjoni, linnavarakomisjoni ning rahanduskomisjoni esimehe kohale, kuid vastavalt Toivo Maimets (Res Publica), Jüri Kõre (Isamaaliit), Tõnu Ints (SDE) ning Margus Tsahkna (Isamaaliit) ei saanud hääletamisel volikogu toetust.

Komisjonide aseesimehed ja revisjonikomisjoni liikmed valitakse volikogu järgmisel istungil, mis toimub 8. detsembril. Käesoleva aasta viimane istung on 22. detsembril.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt