Tallinna volikogu Reformierakonna fraktsiooni juhib Remo Holsmer

Uudis
|
05.04.2007

Tallinna Linnavolikogu Reformierakonna fraktsioon valis oma juhiks Remo Holsmeri ja fraktsiooni aseesimeesteks Triinu Rajasalu ning Märt Kubo.

„Tänan fraktsiooni eelmist juhti Keit Pentust ning soovin talle edu Riigikogus,” ütles Remo Holsmer. „Suurima opositsioonierakonnana on meie kohustuseks hoida silma keskerakondliku linnavalitsuse tegemistel ning teha häid ettepanekuid linlaste elu paremaks muutmisel,” lisas ta.

Holsmeri sõnul tahab Reformierakond seista valimistel antud lubaduste eest – vähendada maamaksu 2 korda ning kehtestada 2500 -kroonine lastehoiuraha kõigile lastele Tallinnas. „Niisamuti tahame suurendada teede investeeringuteks minevat summat vähemalt 500 miljoni kroonini aastas ning turvalisuse suurendamiseks kahekordistada politseipatrullide arvu kõigis linnaosades. Reformierakond seisab ka selle eest, et igasse Tallinna linnaosasse istutatakse vähemalt 1000 uut puud,” ütles Reformierakonna fraktsiooni uus esimees.

Remo Holsmer valiti Linnavolikokku Kristiine linnaosast. Ta on töötanud Tallinna linnavalitsuse nõunikuna ning Kristiine linnaosa vanemana aastal 2005. Praegu töötab Holsmer peaministri nõunikuna.

Ühtlasi liitusid Reformierakonna fraktsiooniga Riigikokku valitud saadikute asemel Sergei Ivanov, Katrin Karisma-Krumm, Robert Kalm ja Svetlana Melehhova.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt