Tallinna reforminoored: kes valima ei lähe, see valib Keskerakonna

Uudis
|
09.10.2009

Äsja avaldatud Tallinna varivalimiste tulemused näitasid, et 80% noortest eelistab vahetust Tallinna linnavalitsuses. Tallinna reforminoored kutsuvad kõiki valimisõiguslikke noori ülesse tõeliste muutuste ellukutsumiseks nüüd ka reaalselt valimistel osalema.

„Revolutsioon Tallinnas on võimalik. Kui need samad noored ja kõik ülejäänud muutusi tahtvad inimesed tulevad juba täna e-hääletama või järgmisel nädalal valimiskastide juurde, on võimalik murda viimane Nõukogude Liidu suur jäänuk siin riigis – keskerakondlik juhtimisstiil Tallinnas,” ütles Tallinna reforminoorte esimees Allan Allmere.

„Kõigil on kõrini linnakodanike raha eest tehtud valimispropagandast. Kõrini on ka linna töötajate sundparteistamisest. Aitab demokraatia lämmatamisest, mida püüti teha ka noorte varivalimiste keelamisega,” ütles Allmere.

Allmere sõnul on Tallinna huvides, et siin ei oleks ühe erakonna ainuvalitsus. “Kui kõik sellest hoolivad inimesed oma arvamuse valimistel välja ütlevad, saab Tallinn endale parema linnavalitsuse,” lausus Allmere.

„Kes valima ei lähe, see valib Keskerakonna,” märkis Allmere.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt