Tallinna reformierakondlaste juhiks valiti Kristen Michal

Uudis
|
Kristen Michal
|
15.02.2014

Laupäeval valisid reformierakondlased oma suurimat, Tallinna organisatsiooni juhtima erakonna volikogu esimehe, riigikogu majanduskomisjoni liikme Kristen Michali.

Reformierakonna suurim, 2875 liikmeline piirkond, valis laupäevasel Üldkogul uued juhid kaheksasse linnaossa ja Tallinna maakonnaorganisatsiooni juhatusse.

Tallinna piirkonnaorganisatsioonide juhtideks osutusid valituks: Lasnamäe – Keit Pentus-Rosimannus; Haabersti – Taavi Rõivas; Mustamäe – Martin Kukk; Kesklinn – Arto Aas; Nõmme – Õnne Pillak; Põhja-Tallinn – Vilja Savisaar-Toomast; Pirita – Rene Ilves; Kristiine – Kairi Uustulnd.

Tallinna maakonnaorganisatsiooni juhatusse, kuhu kuuluvad ametikoha järgselt vastvalitud linnaosade juhid, osutusid lisaks valituks veel Ain Seppik, Remo Holsmer, Valdo Randpere ja Kaupo Nõlvak.

Tallinna maakonnaorganisatsiooni juhatusele andis Üldkogu mandaadi kaheks aastaks.

Värskelt valitud juhatuse eesmärgiks on Reformierakonna Tallinna piirkonna arendamine, liikmeskonna kaasamine poliitikategemisse ja edukas esinemine nii 2015. kui 2017. aasta valimistel.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt