Tallinna opositsioon: saamatu Mutli astugu ametist tagasi

Uudis
|
02.10.2008

Tallinna volikogu kolme opositsioonifraktsiooni hinnangul tuleb kesklinnas tegutseva jõhkra taksomaffia vastu võitlemisel äärmise saamatusega silma paistnud abilinnapea Jaanus Mutlil ametist lahkuda.

Reformierakonna fraktsiooni esimehe Remo Holsmeri sõnul on enam kui skandaalne, et Tallinna südalinnas tegutseb karistamatult avalik maffiarühmitus. „Taksonduse korralduse eest vastutaval abilinnapeal Jaanus Mutlil on olnud aega mitu aastat probleemi lahendamiseks,” märkis Holsmer. „Paraku ei ole ta seda suutnud.”

Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsiooni esimees Matti Tarum märkis, et taoline linna külaliste halastamatu nöörimine taksojõugu poolt Tallinnale kui peatsele Euroopa kultuuripealinnale au ei tee. „Eilses Pealnägija saates oskas keskerakondlane Mutli ainult õlgu kehitada,” lisas ta. „Selline mees abilinnapea ametisse ei sobi.”

„Opositsioon kutsub abilinnapea Mutlit üles tunnistama oma saamatust linna mainet tõsiselt kahjustava probleemi lahendamisel ja kiiremas korras ametist lahkuma,” lisas Tallinna sotsiaaldemokraatide esimees Jaak Juske.

Opositsioonifraktsioonid nõuavad, et linnavalitsus esitaks lähiajal volikogule ettepanekud olukorra lahendamiseks.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt