Tallinna Linnavolikogu Reformierakonna fraktsioon valis esimeheks Ivi Eenmaa

Uudis
|
|
15.11.2013

Tallinna Linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni esimeheks valiti Ivi Eenmaa ning aseesimeesteks Õnne Pillak ja Ain Seppik.

Eilne linnapea valimine volikogu istungil näitas Eenmaa sõnul valitseva erakonna tööstiili. “Tundus justkui linnavolikogu valitsev pool eesotsas volikogu esimehega ei usaldanud Savisaart linnapeakandidaadina, jättes andmata opositsioonile võimaluse esitada küsimusi. Aastal 2013 peaks Eesti pealinna linnapea olema siiski volikogu liikmetele avatud ja kindlasti vastama meie küsimustele.”

Eenmaa sõnul seisab Reformierakonna fraktsioon selle eest, et tallinlaste elukeskkonda paremaks muuta. “Linn peab looma turvalise, asjalikult toimiva ja mugava elukeskkonna tallinlastele. Olulisele kohale tuleb seada senisest efektiivsem eurorahade linna toomine, et oleks võimalik arendada linna terviklikult, mitte ühe ristmiku kaupa. Linnavalitsus peab tagama suurte infrastruktuuri objektide puhul omafinantseeringu osa, et ei läheks nii nagu läks näiteks minevikus Põhjaväilaga.”

“Hoiame jätkuvalt linnavalitsuse tegemistel silma peal ja ootame järgmise aasta eelarve projekti, et näha kelle ja mille nimel Tallinna linnavalitsus “töötab” ja kellest ta “hoolib”,” ütles Ivi Eenmaa fraktsiooni nimel.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt