Tallinna linnavalitsus ei toetanud ettepanekut promenaadi ehitamiseks

Uudis
|
04.01.2006

Haabersti halduskogu esimehe Taavi Rõivase sõnul on üllatav lugeda ajakirjandusest linnapea Jüri Ratase avaldusi, et ta toetab mereääre avamist ja promenaadide rajamist, sest linnaeelarve menetlemisel oli ta selgelt vastupidisel seisukohal. Ratase juhitav linnavalitus oli vastu nii Rocca al Mare kui Pirita rannapromenaadide rajamisele.

“Vaevalt 2 nädalat tagasi toimunud Tallinna linnaeelarve II lugemisel tegi Haabersti Linnaosa Halduskogu ettepaneku toetada Rocca al Mare promenaadi ehituse alustamist,” ütles Rõivas: “Ratas ütles toona, et on olulisemaid objekte ja 5 miljoni eraldamine mereäärsele valgustatud ratta- ja jalutusrajale ei ole võimalik.”

Haabersti halduskogu esitas ettepaneku rannapromenaadi ehitamiseks ühehäälselt st. seda toetasid kõik Haaberstist valitud saadikud.

Rõivase sõnul ei toetanud Ratase juhitav linnavalitsus ka Reformierakonna fraktsiooni ettepanekut Pirita rannapromenaadi ehituseks.  
 
Reformierakonna pressiteenistus
 
Lisateave:
Taavi Rõivas
51 19 799 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt