Silver Meikar kohtus Tartus oma valijatega

Uudis
|
05.04.2004

Riigikogu noorim liige reformierakondlane Silver Meikar (26) korraldas reedel Tartus hotellis London oma valijate üldkoosoleku.

Koosoleku eesmärgiks oli anda valijatele aru esimesest tööaastast Riigikogus ja rääkida tulevikuplaanidest. Lähemalt oli juttu Riigikogu majanduskomisjoni ja, Euroopa Liidu asjade komisjoni tööst, kuhu Meikar kuulub.

“Just Sinu ettepanekud ja soovitused võimaldavad langetada õigeid otsuseid, koos suudame muuta Eesti edukamaks ja eestlased õnnelikumaks. Tule julgelt ning võta sõber ka kaasa, koos on mõnusam mõttetalguid pidada,” seisis kutses, mille Silver Meikar läkitas e-postiga umbes 500-le inimesele.

„Riigikogu saalis tundub küll puhuti, et paljud kolleegid on jätnud valijatega suhtlemise unarusse,“ ütles Silver Meikar. “Minu jaoks pole selle aasta jooksul kordagi ununenud, et pääs Riigikogusse polnud auhind vaid usaldus ja kohustus,” sõnas Silver Meikar märkides, et lisaks kohtumisele saavad valijad tema tegemistest ülevaadet koduleheküljelt www.meikar.ee. Valijatega suhtlemiseks on Silver Meikair ka meililist, millesse huvilised koduleheküljel end lisada saavad.

Silver Meikar ütles valijatega kohtumise järel, et sai jutuajamistest nendega mitu mõtet, mida seadusloomes edaspidi marjaks ära kuluvad.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt