Rummo, 4 aastat ministritoolil

Uudis
|
02.03.2007

Rahvastikuminister Paul-Eerik Rummo on peagi töö lõpetava valitsuse ainus minister, kes on olnud oma ametis neli aastat.

„Paul-Eerik Rummo on minister, keda pole saatnud skandaalid, kes on teinud oma tööd sihikindlalt ja tulemuslikult. Nende nelja aasta jooksul on tema teeneteks vanemahüvitise läbisurumine just niisugusel kujul nagu kavatsetud, aluse panemine uudsete lastehoiuvõimaluste tekkele, lastetusravi kättesaadavuse suurendamine, integratsiooniprogrammi elluviimise hoogustamine, kodakondsuspoliitika põhimõtete kaitse ja palju muud,” lausus Reformierakonna peasekretär Kristen Michal.

Michali sõnul on Rummo oma töös alati keskendunud pigem sisulisele poolele kui oma saavutustega kelkimisele: „Stabiilsus on ülimalt oluline just rahvatikuministri ametis ja ta on teinud oma tööd hästi.”

Paul-Eerik Rummo lausus oma lõpuni oldud ametiaega kommenteerides: “Senise traditsiooni järgi on rahvastikuminister nn portfellita ministri ülesannetes, mis tähendab mitme ministeeriumi, muude ametkondade ja ka kodanikuühenduste pingutuste ühitamist demograafia ja rahvastiku lõimumise küsimuste lahendamiseks. Kui inimest sellel positsioonil liiga tihti vahetada, tähendaks see paljude tehtud tööde tühjajooksmist.”


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt