Riigikogu suurim fraktsioon kogunes ja valis juhtkonna

Uudis
|
04.04.2019

Riigikogu suurim, 34-liikmeline Reformierakonna fraktsioon kogunes enne XIV Riigikogu koosseisu esimest istungit ja valis fraktsiooni juhtkonna.

Fraktsiooni esimeheks kinnitati Reformierakonna juht Kaja Kallas. Fraktsiooni aseesimehed on Arto Aas ja Keit Pentus Rosimannus.

“Meil on fraktsioonis suurepärane tasakaal Riigikogu töös kogenud inimestest ning uutest tulijatest, kes on täis tahtmist ja töötahet. Meie 34 saadikut on jõud, millega kõik erakonnad peavad arvestama,” ütles Kaja Kallas.

“Reformierakonna fraktsioon saab Riigikogus olema konstruktiivne, aga terav ja jõuline.  Me nõuame mistahes valitsuselt Eesti inimeste vabaduste ja põhiseaduse kaitsmist. Nõuame reaalseid reforme selleks, et valmistada Eesti ette toimetulekuks demograafiliste, keskkonna- ja julgeolekuprobleemidega. Ja pühendumist läänelikele väärtustele ning lääneliitluse tugevdamisele. Ennustan, et tulevad väga töised aastad,” lisas Keit Pentus-Rosimannus.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt