Riigikogu Reformierakonna fraktsiooni väljasõit Tartumaale

Uudis
|
24.04.2008

Reedel, 25. aprillil toimub Riigikogu Reformierakonna fraktsiooni väljasõit Tartumaale. Väljasõidu käigus külastatakse nii linnas kui ka valdades kohalike omavalitsusi ning suuremaid ettevõtteid.

Maakonnavisiidist võtavad osa 26 Reformierakonna fraktsiooni liiget. Grupid objektide külastamiseks on jaotatud erinevate piirkondade vahel kolmeks.

Reformierakonna fraktsiooni külastused Tartumaal 25. aprillil kell 9.00-16.00:

1. Elva-Puhja-Ülenurme grupp: Hannes Astok, Igor Gräzin, Helmer Jõgi, Tatjana Muravjova, Silver Meikar, Peep Aru, Jaanus Rahumägi, Rain Rosimannus, Jaak Salumets.

Külastatakse Elva Linnavalitsust, AS Enics Eestit, Peedu Lasteaeda, Puhja kooli ja seltsimaja, Ülenurme kooli ja lasteaeda.

2. Elva – Rõngu valla grupp: Rein Aidma, Tõnu Juul, Tõnis Kõiv, Margus Lepik, Leino Mägi, Kristiina Ojuland, Keit Pentus, Hanno Pevkur, Taavi Rõivas.

Külastatakse Elva Linnavalitsust, Enics Eesti AS-i, Peedu Lasteaeda, Observatooriumi, kohtutakse Rõngu vallavolikogu esimehega ning Valguta seltsimaja.

3.Vara-Alatskivi-Peipsiääre-Kallaste grupp: Ene Kaups, Jürgen Ligi, Väino Linde, Lauri Luik, Kalle Palling, Paul-Eerik Rummo, Erik Salumäe, Imre Sooäär.

Külastatakse Vara vallavalitsust, vallarahvamaja Koosal, Liivi muuseumi, Alatskivi lossi ja noortekeskust, Peipsiääre valla vanausuliste muuseum, kohtutakse Peipsiääre valla esindajate ja Kallaste linnavolikogu esimehega.

Kl. 16.15 toimub pressikonverents Kantri Hotellis (Riia tn 195, Tartu).

Kõik ajakirjanikud ja uudiste toimetajad on oodatud! Võimalus tutvuda riigikogu liikme töö ja tegemistega väljaspool istungitesaali.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt