Riigikogu Reformierakonna fraktsioon väisab Valgamaad

Uudis
|
25.02.2009

26. – 27. veebruarini toimub Riigikogu Reformierakonna fraktsiooni väljasõit Valgamaale,
kus kohtutakse kohalike elanike ja ettevõtjatega.

Valgamaalt Riigikogusse valitud Margus Lepiku sõnul on Kagu-Eestis tööpuuduse kasv üks suurimaid, seega on ülioluliseks küsimuseks piirkonnas ümberõppe süsteemi arendamine ja täiskasvanute täiendõpe. ”Suvel on plaanis alustada Valgas uue kutseõppe keskuse ehitamist, mis kindlasti leevendab tööpuuduse probleemi regioonis,” lausus Lepik.

Ringsõidul kohtutakse erinevate elualade esindajatega nii linnas kui ka valdades.
Suuremat tähelepanu pööratakse haridusele, ettevõtlusele, vaadeldakse sportimis- ja vabaaja veetmisvõimalusi maakonnas ja tutvutakse eakatega.

Väljasõidu raames külastatakse Puide talu, Valgamaa Kutseõppekeskust, Puuetega Inimeste Keskust, Tõrva hooldushaiglat, Tõrva Kultuurimaja ja Tõrva Gümnaasiumit. Samuti tutvutakse Puka kultuurimaja, Bacula moosivabriku, Lõuna Tehvandi Spordikeskusega ja Tõrva Tervisekeskusega.

Lugupeetud ajakirjanikud, 27. veebruaril kell 16.00 olete oodatud pressikonverentsile Tõrva Kammersaali aadressil Valga mnt 42a.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt