Riigikogu Reformierakonna fraktsioon külastab Tallinna linnaosasid

Uudis
|
06.05.2009

Homme, 7. mail külastab Riigikogu Reformierakonna fraktsioon Tallinnas Kristiine, Haabersti ja Põhja-Tallinna linnaosasid.

Külaskäigu raames kohtutakse linnaelanike, ettevõtjate, õpetajate ja õpilastega.
Suuremat tähelepanu pööratakse haridusele, ettevõtlusele, vaadeldakse sportimis- ja vabaaja veetmisvõimalusi Tallinnas.

Tallinna Haabersti, Kristiine ja Põhja-Tallinna valmisringkonnast Riigikogusse valitud Taavi Rõivase sõnul on sellel Tallinna piirkonnal suur arengupotentsiaal, mida Linnavalitsus pole viimastel aastatel piisavalt hinnanud. ”Kõik kolm linnaosa on väga omanäolised ning vajavad läbimõeldud arenguplaane. Piirkonna jaoks on esmatähtis, et Haabersti ringristmik ehitataks mitmetasandiliseks, samuti peab pöörama suuremat tähelepanu elukeskkonnale ning spordi- ja vabaaja veetmise võimalustele,” lausus Rõivas.

Visiidi käigus külastatakse Puuetega Inimeste Koda, Audentese kompleksi, huvikeskust Kullo ja Vabaõhumuuseumi. Samuti tutvutakse AS-ga Go Group, Telliskivi Loomelinnakut, Kopli Ametikooli ning Pelgulinna Sünnitusmaja.

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt