Riigikogu Reformierakonna fraktsioon esitas Euroopa Parlamendi valimiste kandidaatideks Gräzini, Raidma ja Järvi

Uudis
|
25.02.2009

Igor Gräzini, Mati Raidma ja Raivo Järvi esitamisega Europarlamendi valimiste kandidaatideks ühinesid enamus Reformierakonna fraktsiooni liikmetest.

Reformierakonna fraktsiooni esimehe Keit Pentuse sõnul on Igor Gräzin väga särav poliitik, kes Europarlamendis märkamatuks ei jää. ”Oluline on ka see, et olles Reformierakonna asutaja, viib Gräzin Euroopa parlamenti Eesti liberaalse majandusmudeli ideid. Nii Gräzini, Raidma kui Järvi näol on tegemist tuntud poliitikutega, kes omavad rahvusvaheliselt laialdasi kontakte kogu Euroopas,” lausus Pentus.

Reformierakonna 12 kandidaati 2009. aasta europarlamendi valimisteks selguvad 9. -20. märtsini toimuvatel sisevalimistel. Sisevalimistel ülesseadmiseks peab kandidaadil olema vähemalt 20 erakonnaliikme toetus. Lõpliku valimisnimekirja kinnitab 29. märtsil toimuv erakonna Üldkogu. Reformierakond on seadnud eesmärgiks 7. juunil toimuvad Euroopa Parlamendi valimised võita.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt