Reforminoored jagavad üle Eesti väikseid sinimustvalgeid rahvuslippe

Uudis
|
02.02.2007

Eesti Reformierakonna Noortekogu liikmed jagavad täna Tallinna, Tartu, Pärnu, Viljandi, Rakvere, Haapsalu ja Rapla tänavatel väikseid Eesti riigilippe tähistamaks Tartu rahulepingu aastapäeva.

„Reforminoored jagavad uhkusega inimestele sinimustvalgeid rahvuslippe, et linnakodanikud saaksid nii Tartu rahulepingu aastapäeva kui ka 24. veebruaril Eesti Vabariigi aastapäeva lippude väljapanekuga tähistada. Kui väikeste lippude jagamine on pigem sümboolse tähendusega, võimaldab see inimestel väljendada oma rahvustunnet ja patriotismi,” sõnas Reformierakonna Noortekogu esimees Reimo Nebokat. „Ka Tartu linnapea Laine Jänes kutsus tartlasi üles linna tänase pidupäeva puhul lippudega ehtima, meie tahame anda oma panuse üle Eesti ja teeme seda väikseid rahvuslippe jagades,” lisas Nebokat. Tartu rahuleping on 2. veebruaril 1920.a. Eesti Vabariigi ja Nõukogude Venemaa vahel Tartus sõlmitud rahvusvaheline leping, millega lõppes Vabadussõda ning pandi alus Eesti Vabariigi iseseisvusele.

Lisainformatsioon:

Reimo Nebokat
Eesti Reformierakonna Noortekogu esimees
5348 5587
reimoatreforminoored [dot] ee (reimoatreforminoored [dot] ee)


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt