Reformierakonnas on 5000 liiget

Uudis
|
09.09.2005

Eesti Reformierakonna liikmete arv ületas sellel nädalal 5000 piiri.

Erakonna viietuhandes liige, sepp Jaak Krivin Põltsamaa vallast, kuulus varem Res Publica ridadesse. “Enne Res Publica loomist toetasin valimistel alati Reformierakonda,” rääkis Krivin. “Kuigi uued ideed tundusid algul võluvad, tundsin respublikaanina end peatselt kõrvalejäetuna. Laialt reklaamitud ideedele ei järgnenud tegusid. Kuna olen väikeettevõtja ja mõistan, et just Reformierakonna aetud järjepidev ettevõtlussõbralik poliitika on Eesti edu taga, jõudsin arusaamisele, et minu õige koht on Reformierakonnas,” ütles Jaak Krivin, kes on ka Põltsamaa vallavolikogu liige.

Reformierakonna peasekretär Kristen Michal lausus, et viie tuhande liikme piiri ületamise puhul erakond mingit pidu ei plaani. “Praegu on kogu tähelepanu valimisteks valmistumisel,” lausus ta. Michali kinnitusel on Reformierakonna jaoks alati olnud esikohal mitte liikmete arv, vaid põhimõtted. “Oleme kasvanud võibolla aeglasemalt, kui mõni teine Eesti erakond. Kuid see sisu, mida meie programmist leida võib, on jäänud samaks. Seda sisu on Eesti riigi ülesehitamisel üksjagu näha olnud ja saab näha ka edaspidi. Kõik inimesed, kes jagavad meie kodanikuvabadusi ning vaba majanduskeskkonda ülimaks pidavaid ideaale, on Reformierakonda alati oodatud,” ütles Kristen Michal.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt