Reformierakonnas kahe nädalaga 500 uut liiget

Uudis
|
08.06.2010

Üle-eelmisel nädalal alanud Reformierakonna laienemiskampaania käigus on erakonnaga liitunud 500 inimest. Sel nädalal liitusid Reformierakonnaga Puhja vallavanem Vahur Jaakma, Viiratsi vallavanem Sulev Kannimäe ja Juuru vallavanem Margus Jaanson.

„Mul on väga hea meel, et üha rohkem leidub inimesi, kes tahavad paremat Eestit ja on valmis selleks ise midagi ära tegema. Reformierakonnaga liitumine on selleks väga õige samm,” ütles Reformierakonna peasekretär Kristen Michal.

Reformierakonna üle-Eestiline laienemiskampaania, mille eesmärgiks on kutsuda erakonnaga liituma edumeelseid Eesti inimesi, toimub välimeedias, raadios ja internetis ning kestab 13. juunini. Eesti erakondadest ainsana on Reformierakonnaga võimalik liituda ID-kaardiga otse erakonna kodulehel.

Reformierakonnaga on hiljuti liitunud veel Tallinna Inglise Kolledži direktor Toomas Kruusimägi, Lääne-Viru maavanem Einar Vallbaum, Jõhvi tööstuspargi juhatuse esimees Teet Kuusmik, Elva lastekodu direktor Kai Räisa ja seni Rahvaliitu kuulunud Järvakandi volikogu esimees Enno Alliksaar ning volikogu liikmed Kadri Alliksaar ja Raul Kivilo.

Reformierakonda kuulub tänase seisuga 7750 liiget ja Reformierakonna Noortekogusse üle 5000 liikme, olles sellega Baltimaade suurim noorteorganisatsioon. Reformierakonna juures tegutsevad ettevõtlike naise klubi NaiRe, seenioridekogu ja Kodanikuhariduse Sihtasutus (Liberalismi Akadeemia).

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt