Reformierakonnaga liitusid mitmed omavalitsusjuhid

Uudis
|
30.10.2011

Reformierakonnaga on otsustanud liituda Lihula vallavanem Riho Erismaa ja Ülenurme vallavanem Aivar Aleksejev. Hiljuti liitus erakonnaga ka Lohusuu volikogu esimees Toivo Kivi

“Reformierakond on alati avatud uutele ideedele ja inimestele. Olenemata sellest, kas tegemist on omavalitusjuhi, inseneri või ettevõtjaga, liitutakse Reformierakonnaga seepärast, et jagatakse samu väärtuseid ning soovitakse kaasa lüüa nende loomisel ja elluviimisel,” ütles Reformierakonna peasekretär Martin Kukk.

“Reformierakonda ei kuulu ainult poliitikud, meil on väga palju edumeelseid inimesi erinevatelt elualadelt. On ainult tervitatav, et üha enam leidub inimesi, kes on valmis Eesti tuleviku nimel midagi ise ära tegema,” lisas Kukk.

Reformierakond on kohalikes omavalitsustes kõige enam valitsusvastutust kandev erakond, juhtides 83 omavalitsust üle Eesti.

Reformierakonnaga on viimase pooleteise aasta liitunud üle 3000 inimese, tänase seisuga kuulub erakonda 10 306 liiget. Reformierakond on seadnud eesmärgiks laiendada erakonda 2013. aastaks 13 000 liikmeni, sellega oleks Reformierakond Eesti suurim erakond.

Reformierakonnaga on võimalik liituda nii erakonna kodulehel kui Facebookis liitumisavaldust digiallkirjaga kinnitades www.facebook.com/reformierakond.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt