Reformierakonnaga liitusid Aseri, Iisaku ja Õru vallavanem

Uudis
|
07.05.2014

Reformierakonnaga on liitunud Aseri vallavanem Koit Oras, Iisaku vallavanem Raivo Raap ja Õru vallavanem Agu Kabrits.

„Olen Reformierakonnaga liitumist kaalunud pikalt. Soovin aktiivses poliitikas jätkata ja Reformierakonna rahandus- ja majanduspoliitika on mulle kõige südamelähedasem,“ kommenteeris erakonnaga liitumist Aseri vallavanem Koit Oras.

Iisaku vallavanem Raivo Raap on teinud Reformierakonnaga koostööd juba 15 aastat tagasi, kui ta samuti erakonna esindajana Iisaku vallavanem oli. „Vahepeal olin tegev suurettevõtluses ning poliitikasse naastes tundus mulle igati loogiline, et liitun just Reformierakonnaga,“ lausus Raap.

„Leian, et just Reformierakonna liikmena suudan ma omavalitsusjuhina piirkonna arengule kõige enam kaasa aidata. Reformierakond on välja paistnud targa ja otsustava tegutsemise poolest,“ ütles Õru vallavanem Agu Kabrits.

Reformierakonna Ida-Viru maakonnajuhi Deniss Boroditši sõnul on tal hea meel, et rikka juhtimiskogemusega inimesed liituvad Reformierakonnaga. “Need on tõelised professionaalid omavalitsuste juhtimises, kes toetavad Reformierakonna maailmavaadet ja meie parema kursi poliitikat. Muidugi on minul Ida-Virumaa maakonnajuhina heameel ka selle üle, et Reformierakonna kohalolek Ida-Virumaal aina kasvab,” märkis Boroditš.

Reformierakond kannab valitsusvastutust 72 Eesti omavalitsuses. Reformierakonnas on tänase seisuga 13 001 liiget.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt